Drodzy Słuchacze! 🌹

‼️ W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej informujemy, iż od dziś, tj. od 19 października 2020r. przechodzimy na tryb nauki zdalnej. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z terminarzem, który widnieje na stronie szkoły.

Szczegółowe informacje zostaną podane Państwu w najbliższym czasie, dlatego prośmy o systematyczne śledzenie naszych komunikatów na Facebooku.

‼️ Ponadto, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, iż od dziś (19 października 2020r.) wszystkie sprawy będą załatwiane drogą elektroniczną (adres mailowy sekretariatu szkoły : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefonicznie : 85 742 04 69.

W przypadku konieczności przybycia do sekretariatu, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Jednocześnie, apelujemy o zastosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych.

➡️ Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020r. znajdą Państwo w linku poniżej :