Szkoła Prymus

Nasz pierwszy artykuł pokaże Wam pokrótce ogólny obraz szkoły. Mieścimy się w samym centrum miasta. W około 15 minut piechotą od Dworca PKP i PKS dojdziesz do budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza. To właśnie tu znajdziesz siedzibę Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych i Policealną Szkołę „PRYMUS” w Białymstoku. Co ważne, w tym samym budynku znajduje się sekretariat oraz odbywają się zajęcia. Nie musisz się martwić, gdzie w ten weekend masz zjazd. W weekendy zjazdowe sekretariat jest czynny. Załatwisz w nim każdą sprawę bez potrzeby zwalniania się z pracy w ciągu tygodnia.

Szkoła z ponad 15 letnim doświadczeniem zapewni Ci komfortowe warunki nauki. Na bieżąco zbieramy opinie naszych Słuchaczy. Są dla nas bardzo ważne, gdyż właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie utrzymać wysoki poziom nauczania oraz zadowolenie z nauki w naszej szkole. Jedna z naszych Słuchaczek, która rozpoczęła naukę na kierunku technik administracji, podzieliła się z nami opinią:

„Naukę na swoim kierunku rozpoczynam po raz kolejny. Wcześniej swoje wybory opierałam przede wszystkim na ofertach szkół reklamowanych na szeroką skalę w mediach. Niestety, według mnie wybory te okazały się nieodpowiednie. Nie reklama świadczy o poziomie nauczania w danej placówce, a przygotowanie i podejście do słuchacza. Szkoła Policealna „Prymus” okazała się najlepszym wyborem. Już na samym początku byłam pozytywnie zaskoczona tym, że sekretariat znajduje się w tym samym miejscu, gdzie odbywają się zajęcia. Kolejnym plusem był zauważalny na pierwszy rzut oka profesjonalizm kadry pracującej w szkole. Zarówno jeśli chodzi o sprawy techniczno-organizacyjne, jak i przygotowanie merytoryczne i zawodowe. Są to osoby, które dzielą się ze słuchaczami wiedzą praktyczną, a to jest niesamowicie ważne. Zajęcia na moim kierunku przeprowadzane są zarówno przez świetnego radcę prawnego jak i księgową, a to jest dodatkowym atutem dla Słuchaczy. Na każde zajęcia czekam z niecierpliwością, nie zmuszam się do aktywnego uczestniczenia w nich. Zaangażowanie wykładowców, przyjazna atmosfera i wszystko zawsze dopięte „na ostatni guzik” sprawia, że czas spędzony na zajęciach, mimo że odbywają się one w weekendy, jest czasem pozytywnym i owocnym. Niezmiernie cieszę się ze swojego wyboru, jeśli chodzi o Szkołę Policealną. W końcu udało mi się znaleźć miejsce, które nie tylko mówi o swoim wysokim poziomie, ale faktycznie go prezentuje i sprawia, że nauka również staję się przyjemnym obowiązkiem. Niczego więcej nie można chcieć. Szkoła Policealna „Prymus” spełnia oczekiwania słuchaczy. Moje zdanie podzielają też inni, a jest ich naprawdę dużo. W weekendy szkoła znajdująca się w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku „nie świeci pustkami”. Słuchaczy jest bardzo dużo, a to również świadczy o tym, że chcemy się uczyć i korzystamy z oferty, którą przygotowuje dla nas Szkoła Policealna „Prymus”. Według mnie jest to miejsce godne polecenia.”

Jeśli jesteś naszym Słuchaczem i chciałbyś zgłosić opinie dotyczące szkoły możesz zrobić to anonimowo wrzucając opinię do skrzyneczki wiszącej przy sekretariacie, wysłać e-mailem, zgłosić bezpośrednio do sekretariatu.

Postaramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Słuchaczy

Słuchaczka, którą poprosiliśmy o opinię: DS.