Uwaga! plany wstawiamy dwa dni przed zjazdem. Terminy zjazdów znajdują się w zakładce Terminarz. Aby otworzyć plan należy kliknąć w datę. Na kolejnym zjeździe naszych Słuchaczy odwiedzi Mikołaj. Nagrodzi wszystkich obecnych na zajęciach 2-3 grudnia 2017. Więcej informacji TUTAJ

Kierunek Plan zajęć Uwagi
Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne.
Technik ochrony fizycznej osób i mienia   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne.
Technik informatyk TI_09,10.12.2017_kliknij Kolejny zjazd 13,14 stycznia 2018
Technik BHP   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne. 
Technik administracji   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne.
Technik rachunkowości   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne.
Technik turystyki wiejskiej   Terminy egzaminów semestralnych na kolejny zjazd dostępne są  w Strefie Słuchacza w zakładce egzaminy semestralne.